Zapraszamy startupy na pierwsze OpenCoffee w Rzeszowie 14 grudnia 2012

OpenCoffee to regularne spotkania inwestorów i pomysłodawców przy porannej kawie. Odbywają się na całym świecie i teraz ściągamy tę modę do Rzeszowa. Spotkanie startupów w Rzeszowie startuje w piątek, 14.grudnia o 10:00 w WAYNES Caffee przy ul. 3.maja 13.

spotkanie startupów w Rzeszowie z inwestorami

Spotkanie startupów w Rzeszowie

Czasem wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i to właśnie zapewniamy!
Do tej pory w Rzeszowie mieliśmy barcampy i całkiem sporo różnej maści konferencji. Przy tej edycji łączymy klimat barowej integracji z porą porannego seminarium. Spotkania będą odbywały się cyklicznie, raz w miesiącu. Liczymy, że pomożemy w budowaniu relacji, które będą prowadziły do inwestycji, introdukcji i wzajemnej pomocy przedsiębiorców na Podkarpaciu.

Iść na spotkanie startupów w Rzeszowie?

Warto pojawić się choćby po to, by – w przypadku inwestora – przedstawić swoją działalność i oczekiwania jednocześnie wielu osobom oraz – w przypadku pomysłodawcy – zebrać cenne opinie o koncepcji nowego biznesu.

Datę 14.grudnia wybraliśmy ze względu na zakończenie w tym dniu naboru POIG 8.1, stąd proponujemy szukanie inwestora jako alternatywy dla dotacji, na wszelki wypadek, jeśli wniosek nie przejdzie.

Na spotkaniu porozmawiasz także o finansowaniu społecznościowym (crowdfundingu) z przedstawicielami nadchodzącej platformy ideowi.pl

 

Zapraszam:
– wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/474908159226972/
Grupa regularnych uczestników – dopisz się, by otrzymywać informacje o kolejnych spotkaniach: https://www.facebook.com/groups/opencoffeerzeszow/

*-my – ponieważ organizuję je z Ideowi.pl, a wspiera nas WAYNES Coffee.

Co myślicie o takich spotkaniach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *